Tyto židle dodají vaší kanceláři šmrnc

Tyto židle dodají vaší kanceláři šmrnc
Zdroj: http://strongproject.com/blog/these-traditional-chairs-get-a-makeover-for-collaborative-offices/

CO JE HORKÉ
Tyto tradiční CHAIRS GET člověka pro kolaborativní KANCELÁŘE
Publikováno dne 29. prosince 2016
Spolupráce židle k dispozici silnými Project
Některé komerční úřady se rozhodli vzdát jednu velkou konferenční místnost ve prospěch menších spolupráce pracovních prostor. Tyto prostory často mít podobu mini-konferenčních prostor, „tichý projekt“ místnosti a Touchdown oblastí pro trénink nebo brainstormingu.

A místo velkých těžkopádné stoly a židle fádní, nejžhavější kus nábytku spolupráce je nostalgická vzít na zlatém rok lavici: víceúčelové židle s otočnou psaní tablety a funkčnost úložiště.

Spolupráce Nábytek k dispozici z StrongProject

Tato víceúčelová židle byly speciálně navrženy tak, aby podporovaly společné práce a úkoly. Vyberte počet židlí, které potřebujete pro váš prostor, protože věděl, že bude trvat až méně nemovitostí a nabízejí větší flexibilitu při jejich uspořádat jak se vám líbí.

Vyberte si víceúčelové židle, která nabízí komfort a ergonomii, proporce, který se vejde jakékoliv velikosti zaměstnance a zábal kolem zad nebo vysoký zadní části pro maximální pohodlí v těch delších jednáních.

Collaborative multifunkční kancelářské židle od StrongProject

Tyto „vzdělávací“ židle jsou nabízeny s dvoubarevným čalouněním, desítky barevných variant, aby odpovídaly vaší kanceláři nezávislé otočné sedadlo akci, měkkou podložku sezení a dokonce i dva typy kol koleček v závislosti na vašich podlahových potřebám. Přidat otočný psací tabulku, zábal kolem stolu, volitelný držák nápojů nebo do tašky hákem a máte dokonalý pohyblivý pracovní prostor.

víceúčelový kancelářská židle z StrongProject kancelářských budov

Zde je několik nápadů, jak používat tyto elegantní moderní spolupráce psací stůl ve své kanceláři:

Uspořádat skupinu šest až osm v menší konferenční místnost pro obchodní jednání či brainstormingu dnů.
Pomocí těchto jako „práci a jít“ Možnosti pro zaměstnance dojíždějící nebo dodavatelé tak mají pohodlný prostor k sezení za den.
Nabízejí velkou skupinu těchto víceúčelových židlí v kruhu nebo na předním pokoji s výhledem linky pro trénink, testování a zaměstnanecké profesního rozvoje dnů.
Hostit „Hackathon“ v dotyku prostoru s těmito židlemi.
Pro lékařské ordinace či zdravotnických zařízeních, tyto kusy nábytku jsou perfektním doplňkem prostor přiléhající k recepci, kde noví klienti nebo pacienti muset vyplňovat papíry v soukromé oblasti.
U malých konferencí nebo seminářů, tyto židle jsou perfektní pro diváky, kteří potřebují dělat poznámky. A nebudete muset starat o rozdělení tabulky nebo židle skládací později.