Moderní sedačky, které musíte mít ve vaši kanceláři

Moderní sedačky, které musíte mít ve vaši kanceláři
Zdroj: http://strongproject.com/blog/three-must-have-seating-arrangements-in-your-modern-office/

Tam je umění a věda zasedacího pořádku v administrativní a obchodní centrum designu. Když se dobře, oni jsou téměř neviditelné, čímž máme na mysli, nejsou tam žádné nevhodné rozložení nebo kusy nábytku trčí všude … Jen rychlé, krásné, příjemné židle a salonků. Sedací měli cítit přirozené a příjemné pro hosty, zaměstnanců a zúčastněných stran. Po letech navrhování a vybavování komerčních kanceláří, jsme zaznamenali tři klíčové rozvržení sedadel, které budou fungovat do každé kanceláře bez ohledu na odvětví.

Collaborative kancelář posezení u StrongProject

Blíže

Když uspořádat dvě větší sedadla proti sobě, budete mít design, který je ideální pro důležité konverzace one-on-one, obchodních setkání, setkat se a pozdraví, neformální rozhovory, a další. Pomocí spolupráce sezení, která je navržena s akustickou tkaninou, lze změkčit vnějšího hluku a rozptýlení se zaměřením na sobě. Hluboký sedadla a opěradla Wraparound udržet viditelnost na minimum. Nebuďte překvapeni, pokud můžete v chladném konferenční místnosti snadněji než uzavírat obchody v tomto uspořádání sedadel.

Pomocí malého skupinové uspořádání sedadel pro maximální soustředění a komfort.

Focus Group

Malé skupiny mohou řešit problémy rychle, když se cítí uvolněně av pohodě spolu navzájem. Namísto vzpřímené stůl s židlemi nepohodlných, znovu obývací pokoj atmosféru pro vaše zaměstnance s strategicky umístěnými pohovkami a útulné židle nebo lavice. Změřte rozlohou prostoru pro čtyři až šest osob a umožňují stolky nebo příležitostné tabulek. Uspořádáním trojboký nebo čtyřstranný rozložení pohovky či křesla naproti sobě, že jste nyní vytvořili malý prostor pro schůzku, která nabízí improvizovaný kreativitu a řešení problémů ve skupině.

Nabízíme klidné sólové zasedacího pořádku kde se lidé mohou dostat pryč.

Sólista

Jako přednost otevřené kanceláře a větší prostory, jeden z opravdových luxus komerčního prostoru je soukromí. Ať už v recepci či moři modulárních stolů, frekventované chodby nebo společenská místnost zaměstnance, soukromé místo k posezení a relaxaci může být obtížné najít. To je důvod, proč doporučujeme najít příležitosti k realizaci sólista. Sólista je sedadlo, jako je židle nebo v salonku, který nabízí soukromí štíty pomocí akustických klapek, stěny, nebo kryty. To také snižuje hluk a rozptýlení. Tento druh uspořádání může být také skvělé pro přijímání hovorů nebo prostě pauzu od shonu.

 

Realizací těchto tří zasedacího pořádku, budete poskytovat své zaměstnance a manažery s možností, aby se vešly jejich pracovní činnost. Tímto způsobem, nikdo se snaží najít „pohodlné“ místo k sezení a mluvit, tam bude spousta míst k dispozici.