Soukromá kancelář

Zdroj: https://www.knoll.com/design-plan/planning/private-offices

Design & PlanPlanning + Trh FocusPlanningPrivate Office

Private Office
Kabinet, firemní standardem v oblasti kancelářských plánování, se vyvíjí do svižný prostoru k podpoře změn v dnešní technologicky bohatých, spolupráce zaměřené na pracovišti.
V návaznosti na průkopnické práci Florence Knoll, zajišťujeme postřehy a produkty, které pozvedají moderní soukromou kancelář za symbol prestiže a do na flexibilní, vysoce výkonné pracovní prostředí.
Dnešní vysoce výkonné kanceláře podporovat nejen jednotlivce, ale může být pozemek soustředěné spolupráce. U menších stop, soukromé kanceláře mají vyšší potřebu účinnosti a výkonu. A připojen všudypřítomné nároky technologie, přizpůsobivé mezery. Prostřednictvím Kombinací těchto funkčních potřeb s inovativními estetických forem, naše kabinety portfolio dodává rafinované, předvádění prostory, které oba podporovat a inspirovat práci.
Hloubka naší nabídky – včetně Reff Profily, Graham Collection, antény plochami, Autostrada, dividendách obzorem a Template – zajišťuje ten správný vzhled, uspořádání a ceny mohou být splněny pro všechny soukromé kancelářské potřeby.