Super-cool design kanceláří

Super-cool design kanceláří
Zdroj: http://www.creativebloq.com/design/design-offices-912828

Podívejte se na tyto super-cool design kanceláře, které zajišťují zaměstnanci se nikdy chybí tvořivost.
Pro některé kreativní agentury, dávno pryč jsou dny nudné a fádní skříní prostor, se zaměstnavateli si uvědomil, že inspirujícím prostředí může mít přímý vliv na kreativitu svých zaměstnanců. Nemají být umístěny ve známých budovách – klidném prostředí, hernou nebo úžasné konstrukční kancelář nástěnná malba může pomoci míchat tvůrčí šťávy.

Zde jsme předvedli 16 úžasné konstrukční kanceláře, které byly vyvinuty s cílem vyhovět všem kreativní potřeby uměleckého pracovní síly. Proč by někdo uvažovat o práci z domova, když oni mohli být roubování v jedné z nich?

01. ICRAVE, NYC

inspirující kanceláře

ICRAVE má kancelářských prostor, které jsme vážně touží sami. Image přes design mléko
inspirující kanceláře

Uklidňující dřeva spousta. Image přes design mléko
inspirující kanceláře

Tabule zdůrazňují kreativitu. Image přes design mléko
Oceňovaná New York-založil design a branding firma ICRAVE kombinuje minimalistické aspekty do svých úžasných kanceláří. Navrhování ji napodobovat hotelových halách a příjem zdvojnásobil jako DJ stánku, je tu některé vážně zábavné aspekty do jeho vnitřku.
8.000 metrů čtverečních prostor v Madison Square Park nabízí flexibilní pracovní prostory s cílem podpořit vztahy zaměstnanců a spolupráce. Se spojil s dřevěnou výzdobou a roztomilé křídové tabule, je to kancelářský bychom rádi pracovat.

02. Google, Curych

Zchladit projekční kanceláře

Zaměstnanci společnosti Google relaxovat s trochou sportu
Zchladit projekční kanceláře

K Google Zurich kanceláře mají rozličné tematické gondoly, včetně těchto návrhů falešný lyžařských kabinových
Zchladit projekční kanceláře

Ten chlap, stejně jako my, samozřejmě klade otázku, jak se dostat nějakou práci v těchto chladných okolí
Zchladit projekční kanceláře

Jam, někdo?
Google úřady jsou opravdu neuvěřitelné místa, takže nebudete překvapeni, najít více než jednu uvedených v tomto seznamu. Ale náš oblíbený všech jejích návrhů musí být kanceláře Curychu. Jak případné zaměstnanci společnosti Google dostat nějakou práci tady, nemáme ponětí.

Je tu místnosti s možností sportovat, zpívat a tančit, získat masáž, akvárium, kde se zaměstnanci mohou relaxovat v pěnovou výplní lázni, nebe salonek, jungle a film místnost, skluzavky, póly a mnohem hasičském, mnohem víc. Ale máme rádi různé tématické gondoly jsou rozmístěny po celé, které slouží jako zasedací místnosti. Úžasný.

03. Bicom Communications

Skvělé návrhy kanceláří

Montreal návrhář Jean de Lessard naplnil kanceláře Bicom s nejrůznějšími stylovými dobrot
Zchladit projekční kanceláře

BICOM dostane jeho jméno do světel …
Zchladit projekční kanceláře

V domě podobné lusky definovat každý pracovní prostor
Montreal návrhář Jean de Lessard byl nedávno pověřen k transformaci kanceláře Canadian PR agentur Bicom komunikací do oblasti, která inspiruje svým zaměstnancům a pohony kreativitu. Výsledkem je tento stylový, široký otevřený prostor, naplněný nejrůznějšími stylovými dobrot.

Hlavním rysem Lessard designu je do domu jako lusky, které jsou zařazeny definovat pracovní plochy a každý má své vlastní výzdobou, včetně falešného trávou a dřevěným obložením. společenských prostor společnosti patří nějaký stylový nábytek, stejně jako její název up v jasném světle.
04. Mind Candy

The Mind Candy kanceláří nabízí tento dřevěný Treehouse, který slouží jako konferenční místnost
Kdo potřebuje schodů, když si můžete vzít tuto skvělou snímek mezi patry?
Mind Candy zaměstnává propustit trochu páry v kanceláři zbarvení-in zdi
Tato rostlina-zamořené palác je kancelář hra firmy Mind Candy. Nový domov pro Moshi Monsters, se tým přesunul kancelářských prostor loni přizpůsobit jeho 200 zaměstnanců.

Ale to není obyčejný pracovní prostor, nové sídlo společnosti je decked s astro trávníku koberce, vinnou révu visící ze stropu, dřevěné stromě a perníkové chaloupce fungovat jako zasedací místnosti, jasný umělecká díla za každým rohem, na zbarvení, ve stěně, tichých oblastech že vypadají jako hobití díry a poslední, ale v žádném případě nejméně, je helter slide skelter stylu vás zaveze mezi patry. Génius.

05. Všudypřítomná
Název společnosti tučně, stylové zlatá barva typu vypadá nádherně proti nově dřevem obložené stěny
Společenské místnosti byly kitted s obkladů a atmosférické osvětlení
Všudypřítomné tým nyní může viset v tomto chladném vintage stylu místnosti
Manchester-založený komunikační agentura Všudypřítomné kombinované nápady, design a technologii s tímto ultra-stylové kanceláři předělat. Strávili dva měsíce pevné tvrdé štěpu, aby bylo zajištěno, že se dostal do kanceláře hledáme právě – a to nejen poskytovat detailní návrhy, ale získávání všechny nové materiály pro to sami.

Funkce tohoto chladném konstrukční kanceláře patří kachlová a dřevěné obložené stěny, náladové osvětlení, kolo zavěsit na stěnu, velké, tučné typografie a vintage stylu nábytku.