Top design kanceláří

Top design kanceláří
Zdroj: https://www.fastcompany.com/3054804/the-future-of-work/8-top-office-design-trends-for-2016

Odborníci říkají, že je čas přejít do těchto směrů designu, aby dělníkům pracujícím a získat co nejvíce ze svého kancelářských prostor.
Odborníci říkají, že to & # x2019; je čas přesunout do těchto směrů designu, aby dělníkům pracujícím a získat co nejvíce ze svého kancelářských prostor.
Dokonce i $ 30.000 konferenční stolek může vypadat strašné, pokud dráty nejsou dobře ukrytý v tabulce, on poznamená. & # X201C; Naštěstí jsme svědky více výrobců vyvíjet řešení, která jsou čisté a jednoduché, & # x201D; říká Scott Lesizza, ředitel společnosti Workwell Partners.
Různé kámen, dřevo a dokonce i element ohně byly přineseny do této kancelářských prostor pro Atlas Holdings, navržený HLW International zařizovacími předměty roztocích Workwell Partners.
Víceúčelové prostory mohou být použity pro všechno od multimediálních prezentací k náhodným breakout oblastech.
Jeff Miller, veterán z Apple a Herman Miller kdo & # x2019; to dnes viceprezident designu na Poppin vidí posun směrem k vytvoření prostorů, které jsou protikladem tuhých pracovních stanic.
& # X201C, I & # x2019; jsem silný věřící, že pokud uspořádat své pracovní prostředí s barvou, pomůže vaše myšlenky být organizovanější a barevné & # x201D; říká Miller. Modré stůl zásoby, například, mají uklidňující účinek, zatímco oranžová stimuluje vytrvalost u těch dlouhodobých projektů.
Steve Delfino, viceprezident korporátního marketingu a produktového managementu v Teknion říká, & # x201C; Postavili jsme 20 & # x2019; Verze tabulky být ústředním bodem obou našich Boston a Toronto showroomech, kde se často setkáváme dvě nebo tři skupiny lidí, kteří pracují bok po boku, někdy hluboce zaměřené a jindy, zapojit se spoustou přeslechům. & # x201D;
& # X201C; Výrobky s bohatým materiálu slovníku designérům příležitost být originální a odvážné & # x2014, mají být použity barvy a textury vytvořit pestřejší, inspirující a osobní pracovní prostředí, & # x201D; Delfino říká. Například z děrovaného plechu vytváří sheers a používá se pro zajištění vizuálního soukromí mezi jednotlivými pracovními stanicemi.
& # X201C; Týmy mohou vytvořit pracovní prostor, který nejlépe vyhovuje jejich projektu, pohybující se ke stolům a deskám kolem a nastavení úrovně soukromí, & # x201D; říká Delfino.

Odborníci říkají, že je čas přejít do těchto směrů designu, aby dělníkům pracujícím a získat co nejvíce ze svého kancelářských prostor.
Lydia DISHMAN12.18.15 | 05:19
Můžete si myslet, že kvanta analýzy provedené na kancelářských prostor by se už obrátil na každém pracovišti do hučení úlu angažovanosti a produktivity. Začátkem tohoto roku, dokonce jsme dostali pohled předem na výzkum papíru, který nastínil alternativní strategie designu, aby se pracovníci šťastnější.

Papír, Ethonomics: Návrh na dodržování zásad moderní pracoviště-napsaný Teknion ve spolupráci s designem expertslike Joan Blumenfeld, ředitel Perkins + bude, jeden z letošních nejvíce inovativních podniků, odhalilo, že pracoviště je zralá na znovuobjevení.

Jako Blumenfeld řekl Fast Company:

Pracovní prostory by měly flex poskytovat celou řadu mezer a destinací pro pracovníky obývat, které podporují pohyb po celý den. Zatímco mnoho společností dělají dobrou práci začlenit některé z těchto prvků do jejich pracoviště konstrukci, je tu potřeba větší informovanosti a provádění tohoto způsobu myšlení holisticky o pracovišti.

Blíží se Nový rok se jeví jako stejně dobré čas jako jakýkoli říci ven se starými zdmi, které blokují přirozené světlo, oddělení útvarů, velké investice ve veřejném prostoru na úkor back office a dalších designových prvků, které ledvinky pracovníci ven, a v kreativní řešení, která přinášejí lidi dohromady takovým způsobem, že mohou být v celé jejich kráse.

Mluvili jsme se odborníků na design u Teknion, Poppin, výrobce nábytku pracoviště a doplňků, a Workwell Partners, projekční firma specializující se na vytváření efektivních mezery vidět to, co předpovídají, jsou nejužitečnější trendy v roce 2016. Zde je to, co nám řekl.

TREND # 1: Skrytí drátů
Scott Lesizza, ředitel společnosti Workwell Partners říká jeden z nejžádanějších řešení svých klientů je pomoc při odstraňování drátů a odrazů od desktopů a konferenčních místností. „Mezi kabely, notebooky a dalšími elektronickými zařízeními, aby dokovací stanice, papírování a osobních věcí, existuje mnoho věcí, které mohou místnost plná otevřených stolů vypadají velmi nepřehledné,“ říká Lesizza. Dokonce i $ 30.000 konferenční stolek může vypadat strašné, pokud dráty nejsou dobře ukrytý v tabulce, on poznamená. „Naštěstí jsme svědky více výrobců vyvíjet řešení, která jsou čisté a jednoduché,“ říká.